Služby

Zabezpečíme vám

Prevezmeme na seba činnosti, ktoré Vám uľahčia Váš čas, aby ste sa vedeli plnohodnotnejšie venovať Vášmu podnikaniu

Čo pre vás urobíme

Účtovníctvo a dane

Účtovanie kryptomien

Mzdová agenda

Poradenstvo

Účtovníctvo a dane

Správne a prehľadne spracované účtovníctvo podľa platenej legislatívy môže byť základom pre manažérske rozhodnutia a napomáha získať lepší prehľad o chode spoločnosti. Zverte svoje doklady profesionálom s praxou, aby ste predišli chybám a získavali prehľad o Vašej spoločnosti pravidelným spracovaním dokladov.

Spracovanie účtovníctva

Priznanie k DPH

Registrácia na DPH

Daňové priznania

Vstupná kontrola dokladov

Spracovanie daní

Účtovanie kryptomien

Kráčame s dobou, neustáte sa vzdelávame a odovzdávame  naše vedomosti, preto do našich služieb sme pridali aj účtovanie krypomien. Máte výzvu korektne dostať a evidovať vo firemnom majetku kyptomeny? My to za Vás spravíme.“

Mzdy a personalistika

Personalistika je neoddeliteľnou súčasťou každej spoločnosti, ktorá má zamestnancov. Poskytujeme komplexné služby tak, aby našli čo najvhodnejšie riešenie pracovného pomeru pre každého zamestnanca a zároveň šetrili klientom čas a starosti.

vypracovanie pracovnej zmluvy

vedenie komplexnej mzdovej agendy

Evidenčné listy dôchodkového poistenie

Poradenstvo

Pred začiatkom podnikania je najdôležitejšie zvoliť si vhodnú formu podnikania, v rámci čoho vzniká veľa otázok nielen s výberom najvhodnejšej formy podnikania, ale aj krokov, ktoré je nevyhnutné vykonať po založení spoločnosti. Každá spoločnosť je v rámci svojho podnikania špecifická a vyžaduje si jedinečný prístup, s čím Vám radi pomôžeme / ktorý Vám vieme poskytnúť.

Výber vhodnej formy podnikania

Registrácia k dani z príjmov

Spracovanie podkladov k žiadosti o úver

Referencie

Pri ekonomickom poradenstve a účtovníctve pre nás je najdôležitejšie dôvera a možnosť spoľahnúť sa na to ako máte účtovníctvo spracované a vedené. Vždy vieme že sa môžeme o toto poradenstvo a účtovníctvo oprieť a plne mu dôverovať v každej situácii. Vždy nám vedeli vo všetkom poradiť a pomôcť aj nad rámec toho čo sme potrebovali. Ak hľadáte spoľahlivého a zodpovedného partnera pre tieto záležitosti tak neváhajte ich kontaktovať.

Nikoleta Bozsek

spolumajiteľka spoločnosti GOMMER s.r.o.

S ACCOUNTING BK s.r.o. sme sa rozhodli spolupracovať na základe odporúčania. Veľmi oceňujeme proaktívny prístup a pripomenutie všetkých dôležitých dátumov ohľadom účtovníctva. Veľmi praktické je aj digitálne účtovníctvo, ktoré je u nich možné. Najviac si však ceníme ochoty a trpezlivosti pri účtovnom poradenstve.

Zuzana Pálová

majiteľka spoločnosti Persona Grata HR s.r.o.