O nás

Aby vaše údaje boli vždy aktuálne a presné

Vzdelávame našich klientov a podávame základné informácie stručne a zaujímavo. Aby ste svojim číslam v účtovníctve porozumeli do takej miery, aby ste daňové priznania a uzávierky podpisoval vždy s kľudným svedomím.

Sme tu pre vás, aby ste sa na účtovníctvo nepozerali ako na nutné zlo

Čo pre vás urobíme

Účtovníctvo a dane

Účtovanie kryptomien

Mzdová agenda

Poradenstvo

My v číslach

0
Rokov na trhu
0
Klientov
0
Zaúčtovaných dokladov

Náš tím expertov

Pracujeme ako tím. Každý má svoju prioritnú úlohu, ale navzájom sa dokážeme zastupovať, vždy je k dispozícii niekto, kto sa o vás postará.

Brigitta Kriváneková

majiteľka – účtovník expert

Mgr. Viktória Török

senior účtovník

Mgr. Tímea Vargová

junior účtovník

Nikoleta Pálovicsová

junior účtovník

  Andrea   Kosiková

mzdová účtovníčka

Referencie

Pri ekonomickom poradenstve a účtovníctve pre nás je najdôležitejšie dôvera a možnosť spoľahnúť sa na to ako máte účtovníctvo spracované a vedené. Vždy vieme že sa môžeme o toto poradenstvo a účtovníctvo oprieť a plne mu dôverovať v každej situácii. Vždy nám vedeli vo všetkom poradiť a pomôcť aj nad rámec toho čo sme potrebovali. Ak hľadáte spoľahlivého a zodpovedného partnera pre tieto záležitosti tak neváhajte ich kontaktovať.

Nikoleta Bozsek

spolumajiteľka spoločnosti GOMMER s.r.o.

Zo spoločnosťou ACCOUNTING BK s.r.o. spolupracujeme od  roku 2015 a sme radi, že sme vybrali práve ich. Vážime si hlavne bezproblémové zvládanie pracovných úloh, rýchlu komunikáciu a ústretový prístup. Môžeme na nich kedykoľvek sa obrátiť a vždy nám vychádzajú ochotne v ústrety, snažia sa nájsť riešenie každého problému. Sme s ich prácou veľmi spokojní.

Marta Grosch Cibulka

spolumajiteľka spoločností CIBI s.r.o. BorisMc Gregor s.r.o., McLLoyd´S s.r.o.